O nás

Vítejte v Charlie’s square

Minipivovar a stejnojmenná restaurace Charlie´s Square vznikla na jaře roku 2014. Nachází v samotném srdci Brna a to na Římském náměstí. Zakladatelé Charlie´s Square přišli s myšlenkou založit pivovar v Brně, hlavně za účelem zviditelnit moderní pojetí výroby piva.
Veškerá technika na použití výroby, je vystavená v restauraci a je plně funkční. Výrobce nic nezatajuje a vše je volně přístupné.

Jak již bylo zmíněno, vaří se v restauraci a kvašení a zrání piva probíhá v nerezových CK tancích, které jsou umístěny za barem a z těchto tanků je následně hotové pivo i točeno.

Sládek, který vaří v Charlie´s Square, má za sebou mnoho zkušeností. Vařil v několika evropských státech, jako je například Itálie, Švýcarsko, Rusko. Použité suroviny k vaření Charlie’s beer 11°: sladový výtažek, chmel, kvasnice a samozřejmě voda. Vaření trvá několik hodin a za použití moderní techniky je vše hlídáno, včetně následného kvašení a zrání. Tímto dosahujeme stálé chuti a pivo má řádný říz. Charlie´s beer je pivo zlatavé barvy s jemnou bílou pěnou a příjemnou hořkostí. Pivo je nefiltrované a nepasterizované.

Vše si můžete vychutnat v moderní restauraci, s otevřenou kuchyní. A tak můžete nahlédnout nejen na vaření piva, ale i mistrům kuchyně pod pokličku. Na případné další informace se můžete ptát proškoleného personálu, který Vám rád vždy odpoví. Na vaši návštěvu se těší celý team Charlie´s Square.

Dnes otevřeno:
11.00 - 0.00 | další dny

Rezervujte si místo:
(+ 420) 778881654

Kde nás najdete:
Františkánská 602 00, 602 00 Brno-střed-Brno-město | mapa

Letní terasa

Kuřácká i nekuřácká

Klimatizováno

Wifi zdarma

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotky

Partneři